niedziela, 12 lutego 2012

Winter go away

Witajcie ! 
Doszły do mnie słuch że mrozna zima powoli odchodzi w niepamięć i już niedługo zawitają do nas w miarę normalne temperatury tak więc na rozgrzanie lekki outfit który pozwoli nam wszystkim łatwiej przygotować się na nadejście wiosny ! Której muszę przyznać wyczekuję z niecierpliwością pół roku które spędziłam na studiach na Cyprze w cale nie przygotowało mnie do życia w tak mroznych warunkach naszej srogiej Polski jeszcze myślami wracam do Nikozji . Ach i mam nadzieje że każdy wie jakie cudowne przeceny panują wszędzie teraz ? Bo ja już chyba wydałam miliony ! ;)Welcome!

I came to the hearing that harsh winter slowly away into oblivion, and soon will visit us as a normal temperature to warm up so the light outfit that will allow us all to better prepare for the arrival of springWhich I admit is looking forward to that spent six months studying in Cyprus in inches not prepare me for living in such cold conditions, even in our harsh Polish I think back to Nicosia. Oh, and I hope that everyone knows what a wonderful repricingprevail everywhere now? Because I have probably spent millions! ;)
Swetr - GINATRICOT
skóra - BOUTQE
okulary - H&M
buty - RAY10 komentarzy:

 1. Przeceny juz od dawna są, teraz zostaly neistety same resztki :( Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :) może poobserwujemy się?

  OdpowiedzUsuń
 2. Super stylizacja! Sweterek boski!

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie wyglądasz :) zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałabym nic przeciw temu, by zima poszła sobie na urlop aż do grudnia. Teraz zdecydowanie czas na wiosnę, trencz i baleriny, wiatr we włosach oraz okulary przeciwsłoneczne.

  Piękny sweter. Sama z chęcią sprawiłabym sobie podobny;)


  Annie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziekuje bardzo , tak zima ta zima na sczescie juz powoli odchdozi izcazyna sie nasza ukochana wiosna !

   Usuń
 5. bardzo ładne zdjęcia! masz przepiękne włosy! i butki też mi się bardzo podobają:)
  zapraszam do siebie w wolnym czasie:)
  http://mesmerize87.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń